W związku z długoletnią produkcją zabezpieczeń, jak i nietypowych, niedostępnych na rynku rodzajów śrub, nakrętek mocujących pod indywidualne zamówienia. Wykorzystując zdobytą latami wiedzę produkcyjną jak i konfiguracyjną względem danych marek, modeli felg i pojazdów. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku motoryzacyjnego, rozwinęliśmy dział dystrybucji, uzupełniając ofertę zabezpieczeń, o wyselekcjonowany osprzęt mocujący i akcesoria, czyli wszystko to, co niezbędne do bezpiecznego, podręcznikowego przymocowania kół do aut w tym:

 

arrow-15x12.png Nakrętki mocujące do felg stalowych, i aluminiowych

arrow-15x12.png Śruby mocujące do felg stalowych, i aluminiowych

arrow-15x12.png Szpilki do piast radełkowane, i wkręcane

arrow-15x12.png Pierścienie centrujące

 

 

Bezpieczeństwo związane z tym wąskim segmentem rynku motoryzacyjnego jest podstawa Naszych działań. Świadomi powagi tematu, oraz przeznaczenia produktów, gdzie w/w osprzęt jest odpowiedzialny za mocowanie koła do piasty pojazdu, przez co w połączeniu wszystkich elementów stanowi jego integralną część, bijemy na alarm:

 

 

   W TYM DZIALE MOTORYZACJI NIE MA MIEJSCA NA PODRÓBKI WYTWARZANE NA WZÓR

 

 

Jest to mocowanie, które musi wytrzymać najtrudniejsze warunki, w nieprzyjaznym środowisku pracy. Produkty, ażeby sprostać wyzwaniom muszą być wyprodukowane z odpowiednich materiałów, przede wszystkim gatunków materiałów o odpowiednim składzie chemicznym, bo ten odpowiedzialny jest za uzyskanie w efekcie finalnym zalecanych klasach własności mechanicznych. Stosowanie pseudo produktów, to jak igranie z ogniem, spacer po linie, balansowanie na pograniczu bezpieczeństwa, które finalnie może mieć smutne zakończenie dla Państwa, i otoczenia w którym poruszają się Państwo pojazdami.

 

Oferowane przez Nas produkty, przede wszystkim są bezpieczne dla ich użytkowników i otoczenia. Poświęciliśmy lata pracy, koncentrując uwagę na jakości, błędnie przez masy kojarzonej z wyglądem, aby skrzętnie wyselekcjonować, zweryfikować pod względem klas własności mechanicznych z pozycji dostępnych na rynku Europejskim, te najlepsze. W Naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie produkty pewne, przez co bezpieczne w użytkowaniu. Powtarzamy jeszcze raz:

 

 

   PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO

 

 

Dystrybuujemy osprzęt producentów Polskich jak i Europejskich, takich jak:

 

arrow-15x12.png Koelner ( Śrubex S.A. - Fabryka Elementów Złącznych Łańcut )

arrow-15x12.png Bimecc Engineering S.p.A.

arrow-15x12.png Ellis Engineering A brand of Fratelli Comunello

 

 

logo-koelner-200x38.jpg logo-krolak-200x70.jpg logo-bimecc-200x64.jpg

 

logo-ellis-92x137.jpg

 

 

Przed wprowadzeniem każdej partii produktów do sprzedaży, sprawdzamy ich zgodność względem klas własności mechanicznych urządzeniami pomiarowymi. Proces ten daje Nam pewność co do jakości oferowanego w sprzedaży produktu.

 

Kluczem do sukcesu jest wiedza specjalistyczna. Nie wystarczy mieć dany rodzaj na stanie, trzeba być świadomym jego jakości, którą można zweryfikować tylko i wyłącznie urządzeniami pomiarowymi, nie na oko.

 

Jakość to nie wygląd, tkwi ona w głębi materiałów po wszystkich procesach produkcyjnych. Na niekorzyść potencjalnych nabywców, niezauważalna na pierwszy rzut oka, weryfikowalna w trakcie użytkowania, gdzie zdiagnozowana za późno, może być przyczyną nieszczęśliwych wypadków.

 

Zaopatrujemy: Salony samochodowe, Team-y rajdowe, Hurtownie motoryzacyjne, Sklepy motoryzacyjne, Serwisy, Wulkanizacje, Klubowiczów, Klientów indywidualnych.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY