W związku z długoletnią produkcją zabezpieczeń, jak i nietypowych, niedostępnych na rynku rodzajów śrub, nakrętek mocujących pod indywidualne zamówienia. Wykorzystując zdobytą latami wiedzę produkcyjną jak i konfiguracyjną względem danych marek, modeli felg i pojazdów. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku motoryzacyjnego, rozwineliśmy dział dystrybucji, uzupełniając ofertę zabezpieczeń, o wyselekcjonowany osprzęt mocujący i akcesoria, czyli wszystko to, co niezbędne do bezpiecznego, podręcznikowego przymocowania kół do aut w tym:http://sebastian.krolak.megiteam.pl/arrowx15x12.png Śruby, nakrętki mocujące do felg stalowych, i aluminiowych

http://sebastian.krolak.megiteam.pl/arrowx15x12.png Szpilki do piast radełkowane / nabijane, i wkręcane

http://sebastian.krolak.megiteam.pl/arrowx15x12.png Pierścienie centrująceBezpieczeństwo związane z tym wąskim segmentem rynku motoryzacyjnego jest podstawa Naszych działań. Świadomi powagi tematu, oraz przeznaczenia produktów, gdzie w/w osprzęt jest odpowiedzialny za mocowanie koła do piasty pojazdu, przez co w połączeniu wszystkich elementów stanowi jego integralną część, bijemy na alarm:


   W TYM DZIALE MOTORYZACJI NIE MA MIEJSCA NA PODRÓBKI WYTWARZANE NA WZÓR


Jest to mocowanie, które musi wytrzymać najtrudniejsze warunki, w nieprzyjaznym środowisku pracy. Produkty, ażeby sprostać wyzwaniom muszą być wyprodukowane z odpowiednich materiałów, przede wszystkim gatunków materiałów o odpowiednim składzie chemicznym, bo ten odpowiedzialny jest za uzyskanie w efekcie finalnym zalecanych klasach własności mechanicznych. Stosowanie pseudo produktów, to jak igranie z ogniem, spacer po linie, balansowanie na pograniczu bezpieczeństwa, które finalnie może mieć smutne zakończenie dla Państwa, i otoczenia w którym poruszają się Państwo pojazdami.


Oferowane przez Nas produkty, przede wszystkim są bezpieczne dla ich użytkowników i otoczenia. Poświęciliśmy lata pracy, koncentrując uwagę na jakości, błędnie przez masy kojarzonej z wyglądem, aby skrzętnie wyselekcjonować, zweryfikować pod względem klas własności mechanicznych z pozycji dostępnych na rynku Europejskim, te najlepsze. W Naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie produkty pewne, przez co bezpieczne w użytkowaniu. Powtarzamy jeszcze raz:   PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWODystrybuujemy osprzęt producentów Polskich jak i Europejskich, takich jak:http://sebastian.krolak.megiteam.pl/arrowx15x12.png Koelner ( Śrubex S.A. - Fabryka Elementów Złącznych Łańcut )

http://sebastian.krolak.megiteam.pl/arrowx15x12.png Bimecc Engineering S.p.A.

http://sebastian.krolak.megiteam.pl/arrowx15x12.png Ellis Engineering A brand of Fratelli Comunellohttp://sebastian.krolak.megiteam.pl/logo koelnerx200x38.jpg http://sebastian.krolak.megiteam.pl/logo%20krolakx200x70.jpg http://sebastian.krolak.megiteam.pl/logo%20bimeccx200x64.jpghttp://sebastian.krolak.megiteam.pl/logo ellisx92x137.jpgPrzed wprowadzeniem każdej partii produktów do sprzedaży, sprawdzamy ich zgodność względem klas własności mechanicznych urządzeniami pomiarowymi. Proces ten daje Nam pewność co do jakości oferowanego w sprzedaży produktu.


   Kluczem do sukcesu jest wiedza specjalistyczna. Nie wystarczy mieć dany rodzaj na stanie, trzeba być świadomym jego jakości, którą można zweryfikować tylko i wyłącznie urządzeniami pomiarowymi, nie na oko.


Jakość to nie wygląd, tkwi ona w głębi materiałów po wszystkich procesach produkcyjnych. Na niekorzyść potencjalnych nabywców, niezauważalna na pierwszy rzut oka, weryfikowalna w trakcie użytkowania, gdzie zdiagnozowana za póżno, może być przyczyną nieszczęśliwych wypadków.


Zaopatrujemy: Salony samochodowe, Team-y rajdowe, Hurtownie motoryzacyjne, Sklepy motoryzacyjne, Serwisy, Wulkanizacje, Klubowiczów, Klientów indywidualnych.

 


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY